pOrtfolio

Portfolio – najważniejsze dziedziny

Biuro OOO studio Architektura i Design zajmuje się kreatywnym i rzetelnym projektowaniem w różnorodnych dziedzinach. Poniżej zaprezentowano portfolio firmy z niektórymi projektami i realizacjami.

Architektura

Architektura wnętrz

Mała architektura i inne

Design

 

  • Założycielka biura mgr inż. arch. Maja Teodorczyk ma szerokie doświadczenie w projektowaniu różnorodnych budynków, a w szczególności domów mieszkalnych jednorodzinnych i obiektów przemysłowych. Wykonywała projekty konserwatorskie oraz inwentaryzacje budowlane obiektów użyteczności publicznej. Była również współautorem opracowań dotyczących obiektów oświaty i opieki zdrowotnej. Projektowała także budynki letniskowe i ogrody zimowe.
  • Biuro projektowe OOO studio Architektura i Design w zakresie projektowania wnętrz ma na swoim koncie zarówno prace konkursowe, jak i projekty dla inwestorów indywidualnych.
  • Wśród osiągnięć firmy OOO studio Architektura i Design w dziedzinie projektowania obiektów małej architektury znajdują się m.in. współudział w konkursach, projekty ławek, elementów ozdobnych i oświetlenia ogrodów.
  • Wzornictwo przemysłowe jest bardzo ważną częścią usług biura OOO studio Architektura i Design. Na zamówienie dostępny jest szeroki wachlarz przedmiotów użyteczności codziennej, mebli i gadżetów reklamowych. Wszystkie produkty oparte są o wyjątkowy materiał jakim jest stal nierdzewna. Zapewnia on ich wytrzymałość i długotrwałą estetykę. Firma współpracuje z wykonawcą i dystrybutorem wszystkich zaprojektowanych elementów designu. Wiele z nich zostało zrealizowanych. Pełna oferta firmy MPnovi dostępna tutaj.

Portfolio – pozostałe

Zapraszam również do zapoznania się z pełną ofertą firmy OOO studio Architektura i Design. Powyższe projekty są jedynie fragmentem szerokiej działalności biura. Kliknij tutaj lub przeczytaj poniżej.

  • W internecie dostępnych jest bardzo dużo różnorodnych projektów „gotowych”. Każdy z nich należy jednak dostosować do indywidualnych warunków danej działki i terenu. Firma OOO studio Architektura i Design zapewnia profesjonalne, szybkie i kompleksowe adaptacje typowych rozwiązań katalogowych.
  • Doświadczenie architekta biura OOO studio Architektura i Design opiera się przede wszystkim na podstawach, czyli kreślarstwie i inwentaryzacjach. Wśród najważniejszych opracowań z tego zakresu znajdują się współautorstwo przy inwentaryzacji budowlanej XIX – wiecznej chaty w Sieradzu w celu przeniesienia jej do skansenu oraz inwentaryzacji jednego z łódzkich teatrów.
  • Architekt Maja Teodorczyk współpracuje z różnymi branżystami, co zaowocowało w wykonywaniu wielu zleceń w formie podwykonawstwa. Są to m.in. projekty stacji benzynowych, nadbudowy, przebudowy, itp.
  • Wizualizacje są bardzo ważnym elementem pracy architekta. Firma OOO studio Architektura i Design ma na swoim koncie wiele opracowań w tym zakresie. Tworzenie obiektów 3D towarzyszy w zasadzie większości projektom, które zostały wykonane.
  • Wszystkie zlecenia biuro projektowe OOO studio Architektura i Design wykonuje na zlecenie klienta w sposób całościowy. Kompleksowa obsługa inwestycji polega na prowadzeniu projektu od koncepcji do pozwolenia na budowę, współpracy międzybranżowej i reprezentowaniu klienta w urzędzie.
  • Dotychczasowa praca zawodowa architekt Mai Teodorczyk pozwala na prowadzenie profesjonalnego doradztwa w różnych dziedzinach architektury i budownictwa. Ma ona doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, załatwianiu spraw w urzędach, prowadzeniu procesu budowy, a także w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Biuro architektoniczne OOO studio w projektowaniu stawia przede wszystkim na kreatywność, prostotę i elegancję, a we współpracy na rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że nasze projekty i prace są wykonywane w najwyższej jakości i z należytą starannością.

Referencje