O firmie

Słów kilka o firmie OOO studio Architektura i Design i o projektancie Architekt Pabianice:

„O”biecujące początki

O firmie – Firma OOO studio powstała wychodząc na przeciw wyjątkowym wymaganiom klientów pragnących stworzyć Oryginalne i Olśniewające Obiekty. Biuro jest owocem myśli projektowej architekta Mai Teodorczyk, która posiada uprawnienia budowlane w branży architektonicznej do projektowania bez ograniczeń o nr 10/LOOKK/2017.

„O”siągnięcie celu

W życiu prywatnym oraz w pracy zawodowej kieruję się zasadą „mniej znaczy więcej”. Pozwala to na dobre samopoczucie we własnym otoczeniu oraz bycie w zgodzie z samym sobą.
Tajemnica harmonii tkwi właśnie w naszym otoczeniu, co bezpośrednio wiąże się z kształtowaniem przestrzeni wokół nas.
Dzięki projektowaniu mogę wprowadzić w życie wszystko co jest związane z taką filozofią oraz co za tym idzie umożliwić innym odkrywanie sztuki prostoty.
W pracy projektowej stawiam przede wszystkim na funkcjonalność i użyteczność, a także na jednorodność i elegancję.
Uważam, że w projektowaniu należy podążać nowymi ścieżkami, jednocześnie nie zapominając o wartościach tradycji i kultury.
Nieustająco staram się poszerzać swoją wiedzę oraz kontynuować zainteresowania związane z architekturą. Wszytko w celu zwiększenia jakości moich prac oraz usług.

„O”dpowiednie doświadczenie

Pracę zawodową rozpoczęłam na trzecim roku studiów. Początkowo powierzane mi projekty były związane z dostosowywaniem budynków do warunków ochrony przeciwpożarowej.
W późniejszym okresie uczestniczyłam również w przebudowach, projektach renowacji budynków zabytkowych, a także sporządzałam koncepcje obiektów mieszkaniowych i użyteczności publicznej.
Dodatkowo prowadziłam koordynację projektu budowlanego i wykonawczego obiektów przemysłowych związanych z termicznym usuwaniem osadów ściekowych.
W branży przeciwpożarowej poszerzyłam swoje doświadczenie w zakresie sporządzania ekspertyz technicznych, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz opinii i analiz.
Zdobywałam również dodatkowe doświadczenie na budowach obiektów usługowych, mieszkalnych i zakładów opieki zdrowotnej jako asystent kierownika budowy.
Po zdobyciu uprawnień budowlanych rozpoczęłam prowadzenie prywatnej praktyki zawodowej we współpracy z branżą konstrukcyjną oraz różnymi wykonawcami. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

Moją pasją poza projektowaniem jest fotografia, czym chciałabym podzielić się z Państwem za pośrednictwem tej strony, a dokładniej za pomocą strony głównej i nagłówków w zakładkach. Zapraszam do oglądania.

Oferta