Architekt Łódź

Architekt Łódź – OOO studio Architektura i Design

Architekt Łódź

Słów kilka o firmie OOO studio Architektura i Design i o projektancie Architekt Łódź:

„O”biecujące początki

O firmie – Firma OOO studio powstała wychodząc na przeciw wyjątkowym wymaganiom klientów pragnących stworzyć Oryginalne i Olśniewające Obiekty. Biuro jest owocem myśli projektowej architekta Mai Teodorczyk, która posiada uprawnienia budowlane w branży architektonicznej do projektowania bez ograniczeń o nr 10/LOOKK/2017.

„O”siągnięcie celu

W życiu prywatnym oraz w pracy zawodowej kieruję się zasadą „mniej znaczy więcej”. Pozwala to na dobre samopoczucie we własnym otoczeniu oraz bycie w zgodzie z samym sobą.
Tajemnica harmonii tkwi właśnie w naszym otoczeniu, co bezpośrednio wiąże się z kształtowaniem przestrzeni wokół nas.
Dzięki projektowaniu mogę wprowadzić w życie wszystko co jest związane z taką filozofią oraz co za tym idzie umożliwić innym odkrywanie sztuki prostoty.
W pracy projektowej stawiam przede wszystkim na funkcjonalność i użyteczność, a także na jednorodność i elegancję.
Uważam, że w projektowaniu należy podążać nowymi ścieżkami, jednocześnie nie zapominając o wartościach tradycji i kultury.
Nieustająco staram się poszerzać swoją wiedzę oraz kontynuować zainteresowania związane z architekturą. Wszytko w celu zwiększenia jakości moich prac oraz usług.

„O”dpowiednie doświadczenie

Pracę zawodową rozpoczęłam na trzecim roku studiów. Początkowo powierzane mi projekty były związane z dostosowywaniem budynków do warunków ochrony przeciwpożarowej.
W późniejszym okresie uczestniczyłam również w przebudowach, projektach renowacji budynków zabytkowych, a także sporządzałam koncepcje obiektów mieszkaniowych i użyteczności publicznej.
Dodatkowo prowadziłam koordynację projektu budowlanego i wykonawczego obiektów przemysłowych związanych z termicznym usuwaniem osadów ściekowych.
W branży przeciwpożarowej poszerzyłam swoje doświadczenie w zakresie sporządzania ekspertyz technicznych, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz opinii i analiz.
Zdobywałam również dodatkowe doświadczenie na budowach obiektów usługowych, mieszkalnych i zakładów opieki zdrowotnej jako asystent kierownika budowy.
Po zdobyciu uprawnień budowlanych rozpoczęłam prowadzenie prywatnej praktyki zawodowej we współpracy z branżą konstrukcyjną oraz różnymi wykonawcami. Zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.

Moją pasją poza projektowaniem jest fotografia, czym chciałabym podzielić się z Państwem za pośrednictwem tej strony, a dokładniej za pomocą strony głównej i nagłówków w zakładkach. Zapraszam do oglądania.

Oferta

Architekt Łódź

Oferta firmy OOO studio Architektura i Design w skrócie Architekt Łódź:

Oferta – mam rozległe doświadczenie w projektowaniu, sporządzaniu dokumentacji technicznej oraz w ochronie przeciwpożarowej.
W związku z tym chętnie opracowuję różnego rodzaju projekty, a także wizualizacje, wedle życzenia klienta. Zapewniam tez profesjonalne doradztwo w powyższych dziedzinach.
Współpracuję z różnymi branżystami, dzięki czemu opracowanie Państwa projektu będzie kompleksowe.
Podchodzę do każdego projektu indywidualnie i z zaangażowaniem, co pozwala na sprawne rozwiązywanie problemów oraz zaprojektowanie innowacyjnych obiektów, również w nietypowych lokalizacjach (wąskie działki, różnorodne kształty, wymagające formy, utrudnienia z infrastrukturą itp.).
Zajmuję się dodatkowo projektowaniem obiektów małej architektury, zadaszeń, balustrad, a także akcesoriów wyposażenia wnętrz. Wszystkie te elementy  projektuję zwłaszcza ze stali nierdzewnej, gdyż jest to materiał szlachetny i elegancki, a także mocny, wytrzymały i odporny na różne czynniki (szczegółowa oferta dostępna tutaj).
Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.
Wierzę, że jestem w stanie sprostać Państwa wyjątkowym wymaganiom.

Architekt Łódź

Oferta firmy OOO studio Architektura i Design obejmuje następujące usługi Architekt Łódź:

 • projektowanie architektoniczne budynków

oferta projekty domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, mieszkalnych, itp.

Zapraszam do obejrzenia portfolio

 • projektowanie wnętrz

kompleksowe projekty wnętrz wraz z doborem materiałów i kosztorysem.

Zapraszam do obejrzenia portfolio

 • projektowanie obiektów małej architektury i innych

projektowanie wszystkich rodzajów obiektów małej architektury i dodatkowo elementów stanowiących części obiektów, takich jak balustrady i zadaszenia.

Zapraszam do obejrzenia portfolio

 • projektowanie wzornictwa przemysłowego

projektowanie mebli, akcesoriów użyteczności codziennej i gadżetów, w szczególności ze stali nierdzewnej, wraz z wykonawstwem (poniżej szczegółowa oferta firmy „MPnovi” – kliknij)

Nasza oferta

Zapraszam do obejrzenia portfolio

 • adaptacje typowych rozwiązań katalogowych

w zakresie wszystkich branż

 • kreślarstwo

inwentaryzacje, rysunki elewacji, przerysowanie dokumentacji papierowej, itp.

 • podwykonawstwo

niewielkie zlecenia, wsparcie projektowe dużych inwestycji

 • tworzenie obiektów 3D i wizualizacje

wirtualne spacery, analizy przesłaniania i nasłonecznienia, itp.

 • kompleksowa obsługa inwestycji

prowadzenie projektu od koncepcji do pozwolenia na budowę, współpraca międzybranżowa, reprezentowanie klienta w urzędzie.

 • profesjonalne doradztwo

porady w dziedzinie architektury, tworzenia dokumentacji technicznej, załatwiania spraw w urzędach, prowadzenia procesu budowy, a także w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Portfolio

Portfolio – najważniejsze dziedziny

Biuro OOO studio Architektura i Design zajmuje się kreatywnym i rzetelnym projektowaniem w różnorodnych dziedzinach. Poniżej zaprezentowano portfolio firmy z niektórymi projektami i realizacjami.

Architektura

Architektura wnętrz

Mała architektura i inne

Design

 

 • Założycielka biura mgr inż. arch. Maja Teodorczyk ma szerokie doświadczenie w projektowaniu różnorodnych budynków, a w szczególności domów mieszkalnych jednorodzinnych i obiektów przemysłowych. Wykonywała projekty konserwatorskie oraz inwentaryzacje budowlane obiektów użyteczności publicznej. Była również współautorem opracowań dotyczących obiektów oświaty i opieki zdrowotnej. Projektowała także budynki letniskowe i ogrody zimowe.
 • Biuro projektowe OOO studio Architektura i Design w zakresie projektowania wnętrz ma na swoim koncie zarówno prace konkursowe, jak i projekty dla inwestorów indywidualnych.
 • Wśród osiągnięć firmy OOO studio Architektura i Design w dziedzinie projektowania obiektów małej architektury znajdują się m.in. współudział w konkursach, projekty ławek, elementów ozdobnych i oświetlenia ogrodów.
 • Wzornictwo przemysłowe jest bardzo ważną częścią usług biura OOO studio Architektura i Design. Na zamówienie dostępny jest szeroki wachlarz przedmiotów użyteczności codziennej, mebli i gadżetów reklamowych. Wszystkie produkty oparte są o wyjątkowy materiał jakim jest stal nierdzewna. Zapewnia on ich wytrzymałość i długotrwałą estetykę. Firma współpracuje z wykonawcą i dystrybutorem wszystkich zaprojektowanych elementów designu. Wiele z nich zostało zrealizowanych. Pełna oferta firmy MPnovi dostępna tutaj.

Portfolio – pozostałe

Zapraszam również do zapoznania się z pełną ofertą firmy OOO studio Architektura i Design. Powyższe projekty są jedynie fragmentem szerokiej działalności biura. Kliknij tutaj lub przeczytaj poniżej.

 • W internecie dostępnych jest bardzo dużo różnorodnych projektów „gotowych”. Każdy z nich należy jednak dostosować do indywidualnych warunków danej działki i terenu. Firma OOO studio Architektura i Design zapewnia profesjonalne, szybkie i kompleksowe adaptacje typowych rozwiązań katalogowych.
 • Doświadczenie architekta biura OOO studio Architektura i Design opiera się przede wszystkim na podstawach, czyli kreślarstwie i inwentaryzacjach. Wśród najważniejszych opracowań z tego zakresu znajdują się współautorstwo przy inwentaryzacji budowlanej XIX – wiecznej chaty w Sieradzu w celu przeniesienia jej do skansenu oraz inwentaryzacji jednego z łódzkich teatrów.
 • Architekt Maja Teodorczyk współpracuje z różnymi branżystami, co zaowocowało w wykonywaniu wielu zleceń w formie podwykonawstwa. Są to m.in. projekty stacji benzynowych, nadbudowy, przebudowy, itp.
 • Wizualizacje są bardzo ważnym elementem pracy architekta. Firma OOO studio Architektura i Design ma na swoim koncie wiele opracowań w tym zakresie. Tworzenie obiektów 3D towarzyszy w zasadzie większości projektom, które zostały wykonane.
 • Wszystkie zlecenia biuro projektowe OOO studio Architektura i Design wykonuje na zlecenie klienta w sposób całościowy. Kompleksowa obsługa inwestycji polega na prowadzeniu projektu od koncepcji do pozwolenia na budowę, współpracy międzybranżowej i reprezentowaniu klienta w urzędzie.
 • Dotychczasowa praca zawodowa architekt Mai Teodorczyk pozwala na prowadzenie profesjonalnego doradztwa w różnych dziedzinach architektury i budownictwa. Ma ona doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, załatwianiu spraw w urzędach, prowadzeniu procesu budowy, a także w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Biuro architektoniczne OOO studio w projektowaniu stawia przede wszystkim na kreatywność, prostotę i elegancję, a we współpracy na rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że nasze projekty i prace są wykonywane w najwyższej jakości i z należytą starannością.

Referencje

Architekt Łódź